Programare Cursuri

Programare an școlar 2016-2017

An școlar 2016-2017

Program derulare curs ”Tehnici inovative de educație” acreditat de către Ministerul Educației Naționale și Cercetării Științifice,

O.M, nr. 4694/ 09.06. 2016

Nr. crt Data începerii programului Localitate/ Județ
1 26.08.2016 Odorheiu Secuiesc / HR
2 26.08.2016 Odorheiu Secuiesc / HR
3 26.08.2016 Odorheiu Secuiesc / HR
4 5.09.2016 Cluj-Napoca / CJ
5 6.09.2016 Turda /CJ
6 26.08.2016 Oradea / BH
7 26.08.2016 Oradea / BH
8 26.08.2016 Oradea/ BH
9 17.09.2016 Turda/ CJ
10 24.09.2016 Aiud / AB
11 1.10.2016 Cluj-Napoca/CJ
12 8.10.2016 Abrud/ AB
13 8.10.2016 Cîmpeni/ AB
14 8.10.2016 Cîmpeni/ AB
15 8.10.2016 Cîmpeni/ AB
16 15.10.2016 Ditrău/HR
17 15.10.2016 Ditrău/HR
18 22.10.2016 Abrud/ AB
19 22.10.2016 Abrud/ AB
20 29.10.2016 Petroșani/HD
21 29.10.2016 Petroșani/HD
22 29.10.2016 Petroșani/HD
23 31.10.2016 Simeria Veche/HD
24 31.10.2016 Simeria Veche/HD
25 3.11.2016 Zalău/SJ
26 3.11.2016 Zalău/SJ
27 3.11.2016 Zalău/SJ
28 26.08.2016 Oradea/BH
29 26.08.2016 Oradea/BH
30 19.11.2016 Cluj-Napoca/CJ
31 19.11.2016 Cluj-Napoca/CJ
32 21.11.2016 Cluj-Napoca/CJ
33 26.11.2016 Zalău/SJ
34 26.11.2016 Zalău/SJ
35 26.11.2016 Zalău/SJ
36 26.11.2016 Zalău/SJ
37 26.11.2016 Sebeș/AB
38 10.12.2016 Cugir/AB
39 10.12.2016 Cugir/AB
40 07.01.2017 Teiuș/AB
41 07.01.2017 Teiuș/AB
42 28.01.2017 Baia de Arieș/AB
43 28.01.2017 Baia de Arieș/AB
44 28.01.2017 Baia de Arieș/AB
45 28.01.2017 Deva/HR
46 28.01.2017 Deva/HR
47 28.01.2017 Deva/HR
48 04.02.2017 Unirea/AB
49 04.02.2017 Unirea/AB
50 06.02.2017 Cehu Silvaniei/SJ
51 06.02.2017 Cehu Silvaniei/SJ
52 10.02.2017 Arad/AR
53 10.02.2017 Arad/AR
54 28.02.2017 Târgu Mureș/MS
55 28.02.2017 Târgu Mureș/MS
56 25.02.2017 Toplița/HR
57 25.02.2017 Toplița/HR
58 25.02.2017 Toplița/HR
59 04.03.2017 Miercurea Ciuc/HR
60 04.03.2017 Miercurea Ciuc/HR
61 11.03.2017 Arad/AR
62 11.03.2017 Arad/AR
63 11.03.2017 Arad/AR
64 18.03.2017 Cluj-Napoca/CJ
65 25.03.2017 Blaj/AB
66 25.03.2017 Blaj/AB
67 08.04.2017 Năsăud/BN
68 08.04.2017 Năsăud/BN
69 08.04.2017 Năsăud/BN

 

Programare an școlar 2015-2016

An școlar 2015-2016

Program derulare curs ”Tehnici de intervenție educațională ” acreditat de către Ministerul Educației Naționale și Cercetării Științifice, O.M. 4600/ 21.07. 2015

Număr grupă Data începerii cursuluiLocalitate / județ Număr locuri disponibile
1.3.08.2015Dej/ CJ0
2.2.09.2015Aiud/ AB0
3.4.09.2015Cluj-Napoca/ CJ0
4.19.09.2015Turda/ CJ0
5.26.09.2015Sebeș/ AB0
6.3.10.2015Cluj-Napoca/ CJ0
7.10.10.2015Cluj-Napoca/ CJ0
8.17.10.2015Câmpia Turzii/ CJ0
9.24.10.2015Târgu Secuiesc/ CV0
10.3.11.2015Cluj-Napoca/ CJ0
11.4.11.2015Cluj-Napoca/ CJ0
12.6.11.2015Cluj-Napoca/ CJ0
13.7.11.2015Deva/ HD0
14.7.11.2015Deva/ HD0
15.14.11.2015Cluj-Napoca/ CJ0
16.21.11.2015Năsăud/ BN0
17.21.11.2015Năsăud/ BN0
18.28.11.2015Simeria/ HD0
19.5.12.2015Abrud/ AB0
20.5.12.2015Abrud/ AB0
21.12.12.2015Petroșani/ HD0
22.12.12.2015Petroșani/ HD0
23.16.01.2016Cugir/ AB0
24.23.01.2016Câmpeni/ AB0
25.24.01.2016Cluj-Napoca/ CJ0
26.6.02.2016Oradea/BH0
27.6.02.2016Oradea/BH0
28.13.02.2016Sfântu Gheorghe/ CV0
29.20.02.2016Cluj-Napoca/ CJ0
30.29.02.2016Zalău/ SJ0
31.29.02.2016Zalău/ SJ0
32.12.03.2016Cluj-Napoca/ CJ0
33.19.03.2016Cehu Silvaniei/ SJ0
34.19.03.2016Cehu Silvaniei/ SJ0
35.2.04.2016Focșani (Garoafa)/ VN0
36.2.04.2016Focșani (Garoafa)/ VN0
37.9.04.2016Odorheiu Secuiesc/ HR0
38.9.04.2016Odorheiu Secuiesc/ HR0
39.16.04.2016Ruginești/ VN0
40.25.04.2016Oradea/ BH0
41.26.04.2016Oradea/ BH0
42.26.04.2016Oradea/ BH0
43.26.04.2016Oradea/ BH0